Partneři

Níže jsou uvedeny organizace a instituce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Pokud máte i Vy zájem o spolupráci s naší společností v jakékoliv podobě, neváhejte nás kontaktovat.

 

AM Solvo s.r.o.

Společnost AM Solvo s.r.o. se zabývá firemním školením, rekvalifikacemi, mentoringem a vzděláváním pedagogů. AM Solvo s.r.o. je autorizovanou osobou pro profese zejména z oblasti vzdělávání a personalistiky.

 

LANDMARK GROUP s.r.o.

Konzultační společnost LANDMARK GROUP, s.r.o. nabízí své služby v oblasti firemních financí. Jejím cílem je napomoci svým klientům k redukci a optimalizaci firemních nákladů a zároveň na získávání kapitálu pro podnikání. Hlavním posláním společnosti LANDMARK GROUP, s.r.o. je přinášet svým klientům vyšší zisk.

 

Altus software s.r.o.

Společnost Altus software s.r.o. patří mezi významné české výrobce softwarových řešení. Vyvíjí a dodává podnikový software kategorie ERP. Soustředí se na efektivní, spolehlivá a cenově dostupná řešení pro malé a střední firmy.

Aktuální výzvy

Rozvoj infrastruktury komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách

Podpora je poskytována na vznik komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách . Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají čl…

Rozvoj infrastruktury komunitních center

Podpora je poskytována na vznik komunitních center. Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity za účelem realizace …

Novinky u dotací

Veškeré informace týkající se nového programového období

Veškeré informace týkající se nového programového období můžete nalézt v brožuře, kterou

IROP semináře

MMR připravilo pro žadatele o dotaci v rámci programu IROP semináře, jejichž termíny