Kariéra

Společnost Typeco spol. s r.o. je rychle se rozvíjející společnost

Máme zájem o profesionály, kteří se chtějí specializovat na realizaci projektů v oblasti programů EU - DOTACE a řízení veřejných zakázek. Našimi klienty jsou příspěvkové organizace i firemní klientela. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Koho hledáme?

  • Máte zájem o problematiku strukturálních fondů EU a dotace? Jste zkušeným projektovým manažerem, absolventem VŠ s minimální praxí či odbornou asistentkou? Naše společnost může být pro vás vhodnou příležitostí.
  • Průběžně obsazujeme pozice na různých úrovních projektového řízení. Je pro nás důležitý především Váš zájem o práci u nás, spolehlivost, pracovní nasazení pro firmu a loajalita, organizační schopnosti a samostatnost.

Pokud máte zájem o výše popsaný typ práce, zašlete nám svůj profesní životopis s průvodním dopisem k nezávaznému posouzení. Obratem Vás budeme informovat o aktuální nabídce pracovních příležitostí v naší společnosti.

Co nabízíme?

Staňte se jedním z našich kolegů. Zajisté oceníte přátelskou atmosféru našeho týmu, a profesionální přístup firmy k realizaci jednotlivých projektů.

Zaměstnáním v naší společnosti získáte pracovní zkušenost, která je v dnešní době velmi ceněna. Dáme vám příležitost uplatnit své nápady a aktivně se podílet na rozvoji společnosti. Budete spolupracovat s perspektivními klienty realizujícími zajímavé záměry.

Nabízíme Vám možnost, naučit se profesionálně řídit projekty financované z programů EU a získat tak dotace ze strukturálních fondů pro rozličné projekty.

Přidat se Volná místa

Aktuální výzvy

Rozvoj infrastruktury komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách

Podpora je poskytována na vznik komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách . Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají čl…

Rozvoj infrastruktury komunitních center

Podpora je poskytována na vznik komunitních center. Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity za účelem realizace …

Novinky u dotací

Veškeré informace týkající se nového programového období

Veškeré informace týkající se nového programového období můžete nalézt v brožuře, kterou

IROP semináře

MMR připravilo pro žadatele o dotaci v rámci programu IROP semináře, jejichž termíny