O nás

Naše společnost byla založena v roce 2008 s cílem pomoci společnostem, subjektům veřejné správy a neziskovým organizacím s jejich rozvojem a správou.

Věnujeme se přípravě a řízení dotačních projektů, zejména v oblasti vzdělávání, lidských zdrojů, networkingu a inovací. Dlouholeté zkušenosti našich expertů v oblasti čerpání dotací z fondů EU spojené s dovednostmi na poli projektového řízení jsou zárukou plynulého a hladkého průběhu každého projektu, který pomáháme svým klientům realizovat. Naše služby zahrnují komplexní pomoc se získáním potřebných financí pro vaši organizaci jak v České republice, tak na území celé Evropské unie.

Rádi vám poradíme s vedením investičních i neinvestičních projektů, jejich přípravou i financováním. Pomůžeme vám získat dotace ze strukturálních fondů EU pro váš projekt a zajistíme pro vás jejich administraci včetně zpracování účetnictví i daňového poradenství.

Naší největší motivací je radost z kvalitně odvedené práce a spokojenost našich klientů. Proto ke každému projektu přistupujeme  s maximálním nasazením, klademe důraz na pečlivé zpracování jednotlivých kroků a snažíme se vycházet vstříc všem našim klientům tak, aby byli spokojeni jak s průběhem procesu, tak také s jeho výsledkem.

Aktuální výzvy

Rozvoj infrastruktury komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách

Podpora je poskytována na vznik komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách . Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají čl…

Rozvoj infrastruktury komunitních center

Podpora je poskytována na vznik komunitních center. Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity za účelem realizace …

Novinky u dotací

Veškeré informace týkající se nového programového období

Veškeré informace týkající se nového programového období můžete nalézt v brožuře, kterou

IROP semináře

MMR připravilo pro žadatele o dotaci v rámci programu IROP semináře, jejichž termíny