Finanční poradenství

V současnosti může být nesnadné zorientovat se na trhu s financemi.

Není důležité, jestli se jedná o spořicí účty, hypoteční úvěry, investice na kapitálových trzích, zajištění na stáří, životní pojištění nebo o půjčku na koupi nového automobilu. Nabídka finančních produktů, které jsou nabízeny různými bankovními i nebankovními institucemi, je rozsáhlá a cesta k úspěšnému získání toho správného produktu často spletitá.

V takové chvíli jsme tu pro vás, abychom vám nabídli znalosti našich odborníků na trhu s financemi a souvisejícími produkty. Zpracujeme analýzu vaší finanční situace a podle vašich přání a se zahrnutím vašich možností najdeme optimální řešení pro vaši situaci.

Každý váš úspěch nás naplňuje uspokojením, které roste s jednotlivými kroky a krůčky, které vám pomůžeme udělat k naplnění vašeho cíle.

Aktuální výzvy

Rozvoj infrastruktury komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách

Podpora je poskytována na vznik komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách . Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají čl…

Rozvoj infrastruktury komunitních center

Podpora je poskytována na vznik komunitních center. Jsou podporována veřejná víceúčelová zařízení, ve kterých se setkávají členové komunity za účelem realizace …

Novinky u dotací

Veškeré informace týkající se nového programového období

Veškeré informace týkající se nového programového období můžete nalézt v brožuře, kterou

IROP semináře

MMR připravilo pro žadatele o dotaci v rámci programu IROP semináře, jejichž termíny